top of page

YENİ NESİL TEMASSIZ DİJİTAL QR MENÜ

Vos clients peuvent accéder au menu numérique en scannant le code QR sur l'appareil photo de leur téléphone sans avoir besoin d'une application dans votre café, restaurant, bar ou hôtel. Gardez votre menu à jour en modifiant les prix de vos produits et en ajoutant ou supprimant des produits quand vous le souhaitez.

Her İşletmeye Özgün Menü ve Ekran Tasarımı Sunan Tek Firmayız !

Bizi diğer firmalardan farklı kılan en önemli noktamız; her işletmenin kendi seçebileceği sınırsız renk ve ara yüz seçeneği sunmamızdır.

RENKLİ VE ETKİLEYİCİ TASARIM

İşletmenizin ruhunu yansıtan, logonuzun renkleri ile uyumlu arka plan, yazı ve ara yüz renklerini belirliyoruz. Dilerseniz kullanılmasını istediğiniz renkleri sizler de belirleyebilirsiniz.

PRATİK VE HİJYENLİ KULLANIM

İşletmenizin ruhunu yansıtan, logonuzun renkleri ile uyumlu arka plan, yazı ve ara yüz renklerini belirliyoruz. Dilerseniz kullanılmasını istediğiniz renkleri sizler de belirleyebilirsiniz.

qrrr.jpg
eku.jpg
testtt_edited.jpg

Menünüzü Dilediğiniz Zaman Güncelletin !

MENÜ GÜNCELLEME YÜKÜNÜ SİZDEN ALIYORUZ

7/24 Whatsapp hattımızdan; yazılı veya sözel olarak yapılması gereken tüm değişiklikleri (fiyat, ürün, tasarım vb. değişiklikleri) ekibimize iletip, anında QR menünüzün güncel tutulmasını sağlayabilirsiniz. Bütün değişiklikler anında QR menüye aktarılır.

Bu güncellemelerin yapılması için sizin laptop veya bilgisayar erişiminiz olması gereksiniminden kurtarıp, iş yükünü biz üstleniyoruz.

KAĞIT BASKI MALİYETİ VE SÜRESİNDEN KURTULUN

Menünüzde yapacağınız her değişiklikte harcayacağınız kağıt baskı maliyetinden ve süresinden tasarruf sağlayarak doğayı koruma katkısı sağlamış olacaksınız. QR menünüzü dijital ortamda ömür boyu güncel tutarak kullanabileceksiniz.

Müşteri Kapsamınızı Genişletin !

YABANCI DİL DESTEĞİ

Yabancı müşterilerinizin de QR menüdeki ürün ve ürün açıklamalarını rahatça anlayabilmesi için sınırsız yabancı dil seçeneği sunuyoruz. Ayrıca tercih edeceğiniz yabancı dil sayısına göre farklı tasarım imkanları da sunuyoruz.

TÜM CİHAZLAR İLE UYUMLU

Uygulama indirmeden iPhone ve Android telefonlarda sadece QR kodu okutarak menüye anında erişmenizi sağlayan dijital menü sistemidir.

testtts.jpg
ekuu.jpg
bottom of page